پست وبلاگ

داغ شدن موتور یخچال

علت داغ شدن موتور یخچال چیست؟

علت داغ شدن موتور یخچال ممکن است تنها وجود مقدار زیادی مواد غذایی درون یخچال باشد. شاید شما یخچال را کاملاً به دیوار چسبانده اید. ممکن است کندانسور آلوده باشد. هرکدام از این دلایل و بیش از اینها می‌تواند علت داغ شدن موتور یخچال باشد. توضیح اینکه در مورد نخست حجم بالای مواد غذایی درون یخچال سبب می‌شود تا کمپرسور زمان بیشتری کار کند تا مواد غذایی درون یخچال کاملا خنک بماند. از طرفی لوله های کندانسور که وظیفه شان خنک کردن است گرمای بیشتری تولید می‌کنند و در نتیجه دستگاه داغ می‌شود. البته زمانیکه که یخچال کار می‌کند داغ شدن موتور و لوله های پشت یخچال نگران کننده نیست اما اگر این گرما شامل بدنه هم بشود به این معنی است که بار یخچال زیاد است.

بررسی علت داغ شدن موتور یخچال و راهکارهای خنک کردن موتور

یخچال را سبک کنید. می‌بینید که به تدریج از گرمای آن کاسته می شود. فاصله یخچال با دیوار باید دسته کم 20 سانتی متر باشد. رعایت این نکته کمک می‌کند تا هوا در پشت یخچال جریان یابد و موتور خنک شود. تکنولوژی و کارکرد کندانسور شبیه به رادیاتور است. گاز از درون لوله ها عبور می‌کند و در خلال حرکت گاز خنک می‌شود. حالا اگر به هر دلیلی کندانسور آلوده باشد و راه عبور آن مخدوش گردد گاز خنک نمی‌شود و در نتیجه حرارت خود را حفظ می‌کند. بنابراين پاک کردن کندانسور برای از بین بردن علت داغ شدن موتور یخچال ضرورت دارد.

مورد بعدی مربوط می‌شود به محیطی که یخچال در آن قرار گرفته، نزدیک اجاق گاز و یا پشت به پنجره ای که کاملا به سمت آفتاب است. رعایت کردن این نکات ساده ممکن است باعث شود تا از داغ شدن موتور یخچال جلوگیری گردد و در نتیجه به عمر مفید یخچال بیافزاید. علت بعدی داغ شدن موتور یخچال ایراد رله استارت است. رله استارت در واقع عامل کمکی راه اندازی کمپرسور است. تخریب آن باعث می‌شود تا سیم پیچ اصلی دست تنها مانده و مرتب تلاش کند تا روشن بماند. اما این تلاش معمولا ناکام می‌ماند و چاره ای به جز تعویض اورلورد نیست.

مرکز تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی دنیا سرویس !

دنیا سرویس با بهره گیری از کادری متشکل از تعمیرکاران با دانش ، سرویس کاران مجرب و تکنسین های با تجربه آمادگی دارد تا کلیه خدمات عیب یابی فنی و اصولی و تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی ( یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی و … ) شما را در کوتاهترین زمان ممکن در محل ( منزل یا محل کار ) با نازلترین تعرفه به شما ارائه نماید. کلیه خدمات ارائه شده توسط کادر این مرکز زیر نظارت های چند لایه قرار دارد که از هر نظر می تواند خیال شما را بابت دریافت بالاترین کیفیت در ارائه خدمات را راحت نماید.

تعمیرات کدام یک از لوازم خانگی یا کدام برندها در دنیا سرویس انجام می شود :

دنیا سرویس به عنوان جامع ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در ایران افتخار دارد تا ایرادیابی و سرویس لوازم خانگی تولید شده توسط اغلب برندهای فعال در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی را در سریعترین زمان ممکن زیر نظر سرویس کاران با تجربه ای که به صورت تخصصی تنها بروی عیب یابی و تعمیر یکی از این برندهای مشغول به فعالیت می باشند به شما ارائه نماید. برخی از لوازم خانگی و برندهای که در این مرکز مورد ایرادیابی و سرویس قرار می گیرند ، عبارتند از :

تعمیر یخچال انواع برندها :

یخچال ها از جمله لوازم خانگی به شمار می آیند که وجود آن ها در هر خانه ای ضروری به نظر می رسد. به گونه ای که نبود یخچال در خانه ، ممکن است زندگی را برای شما با مشکل رو به رو سازد. با این وجود پس از گذشت زمانی نامشخص رفته رفته از عمر مفید این دستگاه کاسته خواهد شد و شما را با مشکلاتی نظیر عیب یابی یخچال ، تعمیر یا تعویض قطعات موجود در آن مواجه خواهد ساخت  و هزینه هایی را روی دست شما بگذارد. در این صورت راهکار چیست؟ برای جلوگیری از بروز چنین معضل و مشکلاتی می بایست مراتب را به یک مرکز تعمیر یخچال شناخته شده سپرد که در این زمینه توانایی لازم را داشته باشد. دنیا سرویس آمادگی دارد تا در راستای تعمیر یخچال ( تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر یخچال ال جی ، تعمیر یخچال دوو ، تعمیر یخچال جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال وستینگهاوس ، تعمیر یخچال فریجیدر ، تعمیر یخچال اسنوا و … ) به شما بهترین خدمات را ارائه نماید.

تعمیر یخچال فریزر انواع برندها :

در کنار یخچال های معمولی ؛ یخچال فریزر ها نیز در زندگی امروزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. چرا که امروزه بسیاری از لوازم خوراکی از جمله گوشت ، مرغ و سبزی و… را بهتر است برای ماندگاری بیشتر در بخش فریزر نگهداری کرد. حال در صورتی که این نوع از یخچال ها خراب شوند؛ نیاز به تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر می باشد. با توجه به این مسئله که تعمیر یخچال فریزر های مختلف و برندهای متفاوت با یکدیگر متفاوت می باشد. یک تعمیرکار یخچال فریزر خوب و حرفه ای بایستی به خوبی تمامی نکات و آموزه های لازم را در زمینه تعمیرات بلد باشد تا به محض ورود به هر خانه ای و مواجه شدن با یخچال فریزرهای متفاوت بتوانند مشکل به وجود آمده در یخچال فریزر مورد نظر را بر حسب تجربه و تخصص بالای خود برطرف نماید. تعمیرکاران این مرکز که به تعمیر یخچال فریزر ( تعمیر یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیر یخچال فریزر ال جی ، تعمیر یخچال فریزر دوو ، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس ، تعمیر یخچال فریزر فریجیدر ، تعمیر یخچال فریزر اسنوا و … ) می پردازند دقیقا از این ویژگی ها برخوردار می باشند و شما هیچ نگرانی بابت سرویس این دستگاه تان توسط تکنسین های این مجموعه نخواهید داشت.

تعمیر ساید بای ساید انواع برندها :

ایرادیابی و سرویس این گونه از یخچال ها به جهت امکانات و قابلیت هایی که در درون آن ها وجود دارد؛ نیاز به دانش فنی در خصوص آن دارد. بنابراین در صورت نیاز به تعمیر و عیب یابی ساید بای ساید حتما بایستی به یک مرکز معتبر مراجعه کنید که تعمیرکار ساید بای ساید مشغول به فعالیت در آن ، اطلاعات کامل و جامعی در خصوص قابلیت ها و قطعات به کار برده شده در این نوع از دستگاه ها را دارند. چرا که تعمیرکارهای قدیمی هیچ گونه شناختی در خصوص تعمیر یخچال های ساید بای ساید ( تعمیر ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر ساید بای ساید ال جی ، تعمیر ساید بای ساید دوو ، تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس ، تعمیر ساید بای ساید فریجیدر ، تعمیر ساید بای ساید اسنوا و … ) و تکنولوژی های به کار گرفته شده در آن ها ندارند. در این زمینه نیز شما می توانید به دنیا سرویس اعتماد نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی انواع برندها :

ابتدایی ترین بخش تعمیر کردن ماشین لباس شویی پیدا کردن علت خرابی می باشد. در عیب یابی ماشین لباسشویی شما از مهم ترین اطلاعات مربوط به پروسه تعمیر ماشین لباسشویی بهره مند می شوید. پس از عیب یابی توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی مجرب معمولا به تعمیر ماشین لباسشویی پرداخته می شود. از دیگر لوازم خانگی که در این مرکز تعمیرات به فرآیند ایرادیابی و سرویس آنها رسیدگی می شود می توان از تعمیر ماشین لباسشویی ( تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیر ماشین لباسشویی دوو ، تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ، تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس ، تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر ، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و … ) نام برد که شما برای دریافت خدمات در ارتباط با آن تنها کافیست با پشتیبانی دنیا سرویس به شمار 88862900-021 تماس بگیرید و یا به صورت آنلان در سایت این مرکز ثبت سفارش نمایید.

درباره ی دنیا سرویس

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *